Reklamní stojany EGER

Umístění našich reklamních stojanů je strategicky tvořeno tak, aby konfrontovalo spotřebitele ve zdravotnictví a to v lokacích, které jsou nejdůležitější pro naše klienty.


Reklamní plochy v lékárnách

Každý měsíc oslovíme přes 1. milión spotřebitelů.

Naše reklamní stojany máme umístěné ve 200 lékárnách v CZ. Reklamní plakáty a letáky v místě prodeje dokážou ovlivnit až 40% spotřebitelů.

Pro obchodní partnery dokážeme prostřednictvím našich ploch oslovit více jak 1.milión spotřebitelů v každém měsíci. Obchodním partnerům poskytujeme úhledné vystavení POS materiálů na garantovanou dobu.

V nabídce máme více jak 200 reklamních ploch o velikosti B1 a dále přes 3.700 ploch o velikosti A4, A5 a DL vhodné pro umístění brožur a letáčků.

Naše reklamní stojany máme umístěné u největších lékárenských řetězců přímo před vstupem do lékárny a dále u tradičních lékáren přímo uvnitř lékárny.

Průměrná spotřebitelská útrata na partnerských lékárnách se pohybuje okolo 200,-Kč. Průměrný obrat všech lékáren před, kterými máme stojany umístěné je 2,4 miliardy.

Pro menší klienty, kteří mají nízko-nákladové rozpočty jež nedosáhnou na síťovou propagaci v rámci celé ČR - dokážeme připravit Ad hoc řešení na míru.

Pro klienty, kteří mají jasnou představu o tom, kde chtějí své reklamní plochy mít, budujeme síť in-store reklamních ploch na přání. Tento typ aktivity klientům garantuje, nejlepší: lokality,  nejlepší umístění POS materiálů a to 365 dní v roce.


Potřebujete naše plochy?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.