O společnosti

Společnost se specializuje na interim management v oblasti místa prodeje a dále na správu obchodních a mediálních sítí. Prostřednictvím lepší in-store strategie přináší klientům vyšší výkon ve správě POS dle ESG a CSR. Přidanou hodnotou společnosti je provoz vlastní mediální sítě.

Naše hodnoty

Základní teze společnosti vychází z udržitelných morálních hodnot, které vedou ke zlepšování prostředí pro všechny zúčastněné strany.

V synergii těchto hodnot společnost svým klientům buduje vyšší tržby a výkon se stálostí v čase a spokojenější prostředí ohleduplné k lidem a životnímu prostředí a zároveň dle platných legislativních podmínek.

Proč EGM

Zakladatelem a CEO společnosti je Kevin Eger, který se již 20 let specializuje na správu místa prodeje jak pro velké globální korporace tak i pro střední a malé firmy, které potřebují pomoc se správou POS.

Kevin má za sebou úspěšné mezinárodní spolupráce a stovky realizovaných projektů pro nadnárodní klientelu zároveň je klíčovou osobou v interim managementu. Specializuje se na problematiku in-store marketingu na různých trzích od FMCG, DIY, OTC a Pharma přes, HoReCa, Média až po okamžité a on-line loterie.